Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: QV juz niedługo w moich rękach

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar jamrozw
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Czechowice-Dziedzice, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Spider 916
    Postów
    431

    Domyślnie QV juz niedługo w moich rękach

    jeszcze 42 dni i moje maleństwo znajdzie się w moich rękach
    jak tylko będzie zaraz opublikuje jakieś zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 26-10-2010 o 13:13

  2. #2
    M@T
    Gość

    Domyślnie

    Czemu ma sluzyc ten temat, skoro wiekszosc watkow zostala poruszona w innym temacie o MiTo. Chyba, że chcesz sie pobrandzlowac

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    Temat rzeczywiście niespecjalny, ale rozumiem kolegę - podniecenie sięga zenitu. Nie dość, że szykuje się zmiana auta, to jeszcze na Alfę, na dodatek QV, a jakby tego było mało jeszcze nowiutka z salonu - jak tu tłumić w sobie te emocje? Można zwariować ze szczęścia, hehe. Niech się cały świat o tym dowie - a przynajmniej alfaholicy... Życzę każdemu, żeby przeżył kiedyś coś podobnego, ale niekoniecznie musi od razu zakładać tego typu tematy...

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wadowice
    Auto
    Była156 TS 1999,była147jtdm 150KM 2005,159 TiQ4 2010 159 ti 2,4 Q4 201
    Postów
    162

    Domyślnie

    Panowie Alfiści proszę nie mieć pretensji do kolegi jamrozow ,że chce się podzielić z nami swoimi emocjami i radością.Bo niby gdzie ma to zrobić ?-na forum BMW,Audi albo Kia.
    Myslę że jest to bardzo pozytywne ,ze ktoś zdecydowal sie na zakup salonowego auta,w dodatku tak inowacyjnego jak MiTo w wersji QV.

    Zwróćcie uwagę że facet nie lamentuje nad niszowością AR(grożącą już zniknięciem z rynku-jak Saab), zlym stanem finansów firmy,jej kiepską przyszlościa,nie roztrząsa do bólu utraty wartosci auta itp.,ale wspiera ją konkretnie wyciagając swoją niemalą kasę i kupując najnowszy topowy model-BRAWO!!
    Tego marce potrzeba najbardziej.
    Jest to duża odwaga z powodu zerowej informacji dilerskiej,braku mozliwości odbycia jazdy próbnej.
    Prawdopodobnie będzie to pierwszy taki egzemplarz w Polsce.
    Miejmy nadzieję że najdalej za 50-60 dni kolega podzieli sie wrażeniami z nowego nabytku.
    Reszta niech potraktuje to jak unikalną okazję do zapoznania się z topową wersją AR,a nie tylko narzekajcie na wiecznie mrugające kontrolki,skrzypiące zawieszenia,zerwane paski,zatarte wariatory(takich postów są tutaj tysiące)

    Kolego jamrozow czekamy na szczegóły techniczne tego auta(zawieszenie,silnik,elektronika,wyposażenie itp.)
    Ostatnio edytowane przez otto ; 19-01-2010 o 14:38

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wadowice
    Auto
    Była156 TS 1999,była147jtdm 150KM 2005,159 TiQ4 2010 159 ti 2,4 Q4 201
    Postów
    162

    Domyślnie

    Kolego jamrozow,wiemy już że odebrałeś QV więc podziel sie z nami swoim szczęściem (najlepiej szczegółowo i po kolei)

  6. #6
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wadowice
    Auto
    Była156 TS 1999,była147jtdm 150KM 2005,159 TiQ4 2010 159 ti 2,4 Q4 201
    Postów
    162

    Domyślnie

    bobryt foty widziałm dzisiaj w nocy, ale ja chcę szczegółów!,wrażeń z jazdy!

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar jamrozw
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Czechowice-Dziedzice, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Spider 916
    Postów
    431

    Domyślnie

    powoli dajcie sie nacieszyć narazie musze sie przestawić i przyzwyczaić do mojego maleństwa, obiecuje że jak tylko ochłone napisze co i jak

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar jamrozw
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Czechowice-Dziedzice, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Spider 916
    Postów
    431

    Domyślnie

    Jest tydzień odkąd nabyłem Mito QV czas podzielić się obserwacjami

    No to od początku

    Pierwsze co się rzuca w oczy to inne lampy no i oczywiście znaczek na błotniku wewnątrz dużej różnicy nie ma nie licząc całkowicie czarnego wnętrza no i zmienionej długości drążka zmiany biegów (bardzo pozytywnie).Tak naprawde to co najlepsze znajduje się pod maską
    Zapłon samochód zapala i odzywa się mruczący wydech, miły ale nie natarczywy. No to jazda pierwsze wrażenie twardy skurczybyk(17 cali i nisko profilowe opony)
    No ale nie ma co narzekać przecież tak chciałem.

    Jazda.
    Pierwsza reakcja na gaz pedał jak by miał dwa ustawienia najpierw idzie gładko a później z pewnym oporem,przy mocno wciśniętym pedale przyspieszenia szybka zmiana biegów i 100 błyskawicznie pojawia się na liczniku, a to wszystko na normal a dynamic poraża auto przyspiesza jak szalone i to nie tylko na niskich biegach.Zawieszenie znakomite samochód trzyma się bardzo dobrze chodzenie ciasno po zakrętach sprawia ogromną przyjemność, hamulce też dobre chociaż nagłe hamowanie z dużych prędkości często kończy się miganiem świateł awaryjnych i zamiataniem tyłem.
    Teraz ta mniej przyjemna sprawa spalanie.Jak narazie przejechałem samochodem 1300 km na początku nie schodziłem poniżej 11 litrów teraz podczas spokojnego poruszania się zaczyna działać multiair przy jeździe 90 - 120 auto pali spokojnie 5.5 do 7 w wow sam w to nie wierzyłem także zszedłem w średnim spalaniu do 8 litrów.
    Dobra to tyle na razie.

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Młody_Alfista
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Okolice Olkusza i... zagranica
    Auto
    Civic ej9
    Postów
    375

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamrozw Zobacz post
    ....100 błyskawicznie pojawia się na liczniku...
    ...narazie przejechałem samochodem 1300 km na początku nie schodziłem poniżej 11 litrów teraz podczas spokojnego poruszania się zaczyna działać multiair przy jeździe 90 - 120 auto pali spokojnie 5.5 do 7 w wow sam w to nie wierzyłem także zszedłem w średnim spalaniu do 8 litrów.
    Dobra to tyle na razie.
    Patrząc na przyspieszenia z YouTube itp. pierwsza setka pojawia się po - + 7sek.
    A pali 11l może właśnie przez to ze ma tak niski przebieg i jeszcze się nie "dotarła".
    POZDRO

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory