Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: mapy do nawigacji

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    159SW 1.8MPi+LPG
    Postów
    57

    Domyślnie

    Cytat Napisał rorobert Zobacz post
    Witam, poszukuje map do nawigacji do alfy romeo 159 - 2006r. 1.9 tdi
    Po pierwsze to trochę źle zadałeś pytanie i część z kolegów zamiast w temat navi zagłębiła się w temat istnienia silnika TDI w alfie
    Po drugie w 159 były montowane co najmniej dwa systemu navi więc bez informacji co masz nikt ci tutaj nie pomoże.


    Cytat Napisał SuchaR Zobacz post
    ja mam u siebie problem z navi i bluetoothem, mam alfke z 2008 , jest tam radio pioneera 7000bt,
    z tego co wiem pionek 7000bt nie ma navi, Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	deh-p7000bt.jpg
Wyświetleń:	432
Rozmiar:	9.9 KB
ID:	63000
    Ostatnio edytowane przez Danielos80 ; 19-07-2012 o 11:34

  2. #12
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Szczecinek
    Auto
    159 1.9 jtdm 193km Q-tronic
    Postów
    118

    Domyślnie

    to jest dokladnie avic f7000bt nieprecyzyjnie się określiłem. tamta na pewno ma

    http://www.pioneerelectronics.com/PU...on/AVIC-F700BT

  3. #13
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Maikel
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO 159, ASTRA II
    Postów
    333

    Domyślnie


    Napisał SuchaR
    ja mam u siebie problem z navi i bluetoothem, mam alfke z 2008 , jest tam radio pioneera 7000bt,





    z tego co wiem pionek 7000bt nie ma navi, Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	deh-p7000bt.jpg
Wyświetleń:	432
Rozmiar:	9.9 KB
ID:	63000[/QUOTE]

    Dokładnie mam takie w domu na półce jeździłem z nim w poprzednim aucie i na 200% nie posiada ono navigacji co do Bluetuta to jakiego rodzaju masz problem nie możesz sparować telefonu z radiem czy coś innego...tam na pewno jest potrzebny kod .....

  4. #14
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Szczecinek
    Auto
    159 1.9 jtdm 193km Q-tronic
    Postów
    118

    Domyślnie

    ale ja nie mam pionka co jest zamieszczony na tym screenie, looknijcie na linka powyzej mojego

  5. #15
    Alfik159
    Gość

    Domyślnie

    Witam Kupiłem 3 dni temu 159 1.9 JTDm 120 km pierwsza rejstracja 11.06.2007 niestety w autku jest tylko mapa beneluxu sciagnałem więc mape polski NIT G1 na domowym komputerze nie jest to plik iso. tylko nrg. Mapy calej europy np niemcy sa ngr. a skandynawia np. iso. czy to jets roznica ? Takie mam radyjko Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13082012527.jpg
Wyświetleń:	905
Rozmiar:	120.6 KB
ID:	65541

    czy istnieja mapy jeszcze starsze niz NIT G1 ? bo przypuszczam ze mapy na NIT G2 nie pojda u mnie prosze o pomoc gdzie znależć mapy polski i europy ale najwazniejsza to mapa polski na moja system. Pozdrawiam

    - - - Updated - - -

  6. #16
    ARWodzislaw
    Gość

    Domyślnie

    Sam sobie możesz przerobić na NIT G2 - poszukaj na necie firmware w wersji 12.3 i wrzuć do nawigacji. Zaczną Ci hulać mapy NIT G2 i Pegeota/Citroena RT3.

  7. #17
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    ALFA ROMEO 159
    Postów
    1

    Domyślnie Navi 159

    Witam.Gdzie mogę dostać płytę z mapami polski i europy do navi w ALFIE 159 i przerobić na jezyk polski.Pozdrawiam

  8. #18
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2013
    Auto
    159 1.8MPI
    Postów
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał SuchaR Zobacz post
    ja mam u siebie problem z navi i bluetoothem, mam alfke z 2008 , jest tam radio pioneera 7000bt, ogolnie dziala dobrze, na kierownicy działają komendy itp, mapa pokazuje mi jak jadę trasę. Lecz nie moge wpisac zadnego adresu, jak dochodze do momentu wpisania nie pojawia sie nic. Na dodatek nie wykrywa mi żadnego telefonu. Co tu począć? wgrac jakas nowa wersję, czy jakies oprogramowanie? znalazlem na stronie pioneera wgralem na karte SD i niestety nie wyszukuje moja navi aktualizacji z tej karty. Pytanie jeszcze, czy takie radio pioneer jest na oryginalnym wyposazeniu alfy w tym roczniku, czy ktos sobie domontował??
    Witam mialem to samo w moim Pioneer Avic F840bt problem bardzo prozaiczny , Nie podłączony zielony kabelek od hamulca ręcznego , producent ( prawo drogowe) przewiduje ze nie mozna oglądać DVD, zmianiac ustawień ,trasy itp podczas jazdy - dla biezpieczenstwa , wiec zeby te funkcje działały musisz mieć zaciągnięty ręczny przy prawidłowo podlaczonym kabelku :-). Ktos kto to montowal pewnie nie podłączył tego kabelka bo takie rozwiązanie jest wielce upierdliwe ale mozna to obejsc przez uziemienie owego zielono- seledynowego kabelka chocby do metalowej obudowy samego radia i problem znika wszystkie funkcje sa aktywne i działają .

    Wykrywanie telefonu powiązane z powyższym gets aby telefon został wykryty musisz najpierw urządzenia sparowac a Nie mozesz tego zrobic bo menu telefonu jest nieaktywne do momenty rozwiązania powyższego problemu z uziemieniem powyzszego kabla .

    Drugi problem dotyczy użytej karty , karte sformatuj w Fat32 i jeszcze raz nagraj , u mnie pomogło.


    Pozdrawiam Emil

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomio
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Olkusz, okolice...
    Auto
    Była AR 159 SW, Distinctive Q-Tronic, jest Opel Insignia
    Postów
    443

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emil 159 Zobacz post
    Witam mialem to samo w moim Pioneer Avic F840bt problem bardzo prozaiczny , Nie podłączony zielony kabelek od hamulca ręcznego , producent ( prawo drogowe) przewiduje ze nie mozna oglądać DVD, zmianiac ustawień ,trasy itp podczas jazdy - dla biezpieczenstwa , wiec zeby te funkcje działały musisz mieć zaciągnięty ręczny przy prawidłowo podlaczonym kabelku :-). Ktos kto to montowal pewnie nie podłączył tego kabelka bo takie rozwiązanie jest wielce upierdliwe ale mozna to obejsc przez uziemienie owego zielono- seledynowego kabelka chocby do metalowej obudowy samego radia i problem znika wszystkie funkcje sa aktywne i działają .

    Wykrywanie telefonu powiązane z powyższym gets aby telefon został wykryty musisz najpierw urządzenia sparowac a Nie mozesz tego zrobic bo menu telefonu jest nieaktywne do momenty rozwiązania powyższego problemu z uziemieniem powyzszego kabla .

    Drugi problem dotyczy użytej karty , karte sformatuj w Fat32 i jeszcze raz nagraj , u mnie pomogło.


    Pozdrawiam Emil
    Kolego a nie sądzisz patrząc na datę tamtego postu, że to już kapkę przedawniony temat?

  10. #20
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Szczecinek
    Auto
    159 1.9 jtdm 193km Q-tronic
    Postów
    118

    Domyślnie

    jak dla mnie nadal aktualny z jedna rzecza sobie poradzilem, mianowicie nawigacj zaczela dzialac po zmianie jezyka na angielski! ale telefonu dalej nie wykrywa. wchodzac w informacje o wersji oprogramowania bluetooth pokazuje, ze nie ma żadnej. Moze ktos z was wie jak wgrać automapę, po znalazlem info, że jest tak amozliwośc po wgraniu pliku, który można zakupić przez net za około 200zł. Ale jaką pewność będę miał, że zadziała?

Podobne wątki

  1. [166] Mapy do nawigacji
    Utworzone przez kmito w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 165
    Ostatni post / autor: 10-04-2019, 11:40
  2. [159] Mapy do nawigacji Connect
    Utworzone przez Bassotronic w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-08-2014, 18:42
  3. (147) Swieze mapy EU do nawigacji
    Utworzone przez arecky w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-02-2013, 14:29
  4. Mapy do nawigacji
    Utworzone przez blama88 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 09:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory