Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: Immobilizer problem

  1. #31
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    alfa Romeo 147 jest 1, 9
    Postów
    41

    Domyślnie

    jak nie możesz go odpalic to odłącz na chwile akumulator wtedy odpali

  2. #32
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich, mam bardzo podobny problem, ale niestety żadne z powyższych rozwiązań nie pomogły. Może ktoś z Was miał podobny problem i będzie potrafił mi pomóc, bo już nie mam pomysłu co to może być.
    Ostatnio zostało wymienione w mojej GT sprzęgło z dwumasem. Zaraz po naprawie w warsztacie auto paliło normalnie, ale w dzień odbioru zadzwonili do mnie, że nie można odpalić samochodu, bo wyświetla się błąd immobilizera. Jednak odpalił z zapasowego kluczyka i odebrałam auto z warsztatu.W ciągu dnia nie było problemu z odpaleniem, ale wracając pojawił się komunikat błędu vdc, edb. Teraz nie pali już z żadnego kluczyka a do choinki błędów dołączył jeszcze immobilizer. Nie wiem czy to ważne, ale centralny zamek z kluczyka działa normalnie, natomiast nie można otworzyć w żaden sposób bagażnika (również ze środka) ani odsunąć szyb. Akumulator raczej można wykluczyć, bo był włożony na próbę inny. Z kolei program diagnostyczny łączy się z komputerem, ale nie można w rezultacie nic zrobić, nie można włączyć żadnej opcji (wypróbowałam chyba z 10 różnych programów). Czy jest możliwe, że mechanik zwyczajnie czegoś nie podłączył po wymianie? Może ktoś podpowie co to może być?

  3. #33
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    QJawyY
    Auto
    Giulietta 2.0 ~200KM 440Nm 2010r
    Postów
    513

    Domyślnie

    Zacznij od czyszczenia antenki IMMO, ale jak masz błedy VDC itd to obstawiam, że BODY COMP musisz dać do dobrego elektronika na poprawienie zimnych lutów. Programem w takim przypadku się raczej nie połączysz...

    http://www.forum.alfaholicy.org/156/...ml#post1010946

    miałem to obrobić i dać do "Zrób to sam" bo jesienią sporo alf na to cierpi ze względu na wilgoć

  4. #34
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Alfa romeo 147 JTD
    Postów
    3

    Domyślnie immobilizer failure

    Cytat Napisał Struzyn_1 Zobacz post
    JEST PROBLEM Z IMOBILIZEREM -PRZY PRÓBIE ODPALANIE MIGA KONTORLKA
    OD ALARMU I WYŚWIETLA KLUCZYK- WCZEŚNIEJ PALIŁ I JEZDZIŁ BEZ ZASTRZEZEŃ jak uruchomic auto?? jak imo padlo to trzeba caly body comp wymienic??;>
    Witam, w mojej czarnej strzale mam problem z immobilajzerem. W oryginalnych kluczykach wypadła mi kieszonka z baterią od zamka i gdzieś przepadła. Brak otwierania auta pilotem jest uciążliwy. Kupiłem nowy kluczyk ale sama kieszonka nie pasowała. Przełożyłem więc kluczyk, zieloną płytkę i " pastylkę " do nowego kluczyka. Centrlalny zamek i otwieranie z pilota działa natomiast nie mogę odpalić mojej beli. Auto kręci ale nie odpala. Komunikat Immobilaizer failure. Po ponownym przełożeniu wszystkiego do starego pilota komunikat nadal ten sam.
    Czy samodzielnie mogę sobie z tym poradzić?

Podobne wątki

  1. Immobilizer - dezaktywacja
    Utworzone przez jair w dziale 166
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-07-2015, 22:14
  2. [145] Immobilizer
    Utworzone przez mmafun w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-09-2013, 13:28
  3. Immobilizer
    Utworzone przez Jax1991 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-08-2012, 18:18
  4. [145] AR 145 1,6TS immobilizer??
    Utworzone przez Roboo8887 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-05-2011, 13:00
  5. [145] Immobilizer
    Utworzone przez rooshyo w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-05-2008, 13:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory