Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Ciągłe przerywanie android auto

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2024
    Auto
    Giulia 2.0 280 km 2021r.
    Postów
    1

    Domyślnie Ciągłe przerywanie android auto

    Cześć,

    Mam problem z android auto u siebie w Giulii z 2021r., otóż podczas połączenia kablowego z moim telefonem Huawei P30 Pro, bardzo często połączenie zostaje zerwane z komunikatem "Telefon nie obsługuje android auto", czasami połączenie w ogóle się nie udaje, a czasami śmiga bez problemu przez dwie godziny. Ostatnio problem jest coraz częstszy. Kabelek usb-c 5A.

    Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Esdoka Zobacz post
    Cześć,

    Mam problem z android auto u siebie w Giulii z 2021r., otóż podczas połączenia kablowego z moim telefonem Huawei P30 Pro, bardzo często połączenie zostaje zerwane z komunikatem "Telefon nie obsługuje android auto", czasami połączenie w ogóle się nie udaje, a czasami śmiga bez problemu przez dwie godziny. Ostatnio problem jest coraz częstszy. Kabelek usb-c 5A.

    Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
    Zmien kabelek zmien telefon do testu i bedziesz wiedzial.

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,003

    Domyślnie

    Na dzień dobry spróbować trzeba inny kabelek, najlepiej ori telefonu. żadne tańsze aftermarkety, markowy do danych. W kazdym aucie te problemy są, to samo z resztą z carplay/iphone - internet pełen tego.
    Nie zaszkodzi też czymś w stylu wykałaczka wydłubać kućki/brudy ze złącza USB C telefonu - czasem tyle sie tego potrafi tam zgromadzić, że wtyk nie dochodzi do końca.

    Jeśli jest aktualizacja do telefonu to wgraj. Jeśli nie aktualizowałeś radia, wgraj - zapewne dla Ciebie wersja MV131 ale najpierw MV127 trzeba wgrać bo max co masz to pewnie MV119 stockowo. Więcej info masz temat na alfaowner post 1 w wątku Infotainment updates

    PS. Widzę że mój post wskoczył jako #3, ale #2 nie widzę - standardowy problem forum od jakiegoś czasu że nie wyświetla postu #2 często. wielu raportowało/różne przeglądarki, admini nie potrafią odtworzyć problemu - mogłem sie więc powtórzyć z poprzednim postem którego nie widzę.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2021
    Auto
    Giulia Sprint
    Postów
    88

    Domyślnie

    Miałem problem z AA w innych autach (Samsung S8). Zmieniłem tel. na IPhone 12Pro, i prawie 4 lata zero problemów

  5. #5
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,224

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Widzę że mój post wskoczył jako #3, ale #2 nie widzę - standardowy problem forum od jakiegoś czasu że nie wyświetla postu #2 często. wielu raportowało/różne przeglądarki, admini nie potrafią odtworzyć problemu - mogłem sie więc powtórzyć z poprzednim postem którego nie widzę.
    Nie, że "nie wyświetla #2 często" tylko wielu różnych, być może tych pisanych czasem na komórkach? Nie do końca rozumiem logiki ale czasem na fonie nie widzę też swoich postów pisanych na kompie, a czasem odwrotnie...
    Włącz skórkę mobilną i zobaczysz wszystkie. Przynajmniej u mnie tak jest.
    Nie zmienia faktu że wcześniej tak rzeczywiście nie było.
    Ostatnio edytowane przez netzmark ; 15-04-2024 o 20:36

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,003

    Domyślnie

    lubię na kompie skórkę carbon bo ma czarne tło i nie bije po oczach. na komórce teraz patrzę i widzę post #2. nie wiem jaka jest logika tego błędu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #7
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,224

    Domyślnie

    Ja na swojej nie widzę #2 (sprint zagato). Ale jak włączę mobilną to jest widoczna.
    Też standardowo używam czarnego tła :⁠-⁠).

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2024
    Auto
    Giulia 2.0T MY23
    Postów
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Nie, że "nie wyświetla #2 często" tylko wielu różnych, być może tych pisanych czasem na komórkach? Nie do końca rozumiem logiki ale czasem na fonie nie widzę też swoich postów pisanych na kompie, a czasem odwrotnie...
    Włącz skórkę mobilną i zobaczysz wszystkie. Przynajmniej u mnie tak jest.
    Nie zmienia faktu że wcześniej tak rzeczywiście nie było.
    Sorki za offtop, ale u mnie problemem był filtr uBlocka, konkretnie ten:
    Kod:
    forum.alfaholicy.org##.postcontainer.postbitim.postbitlegacy:nth-of-type(2)
    pochodzący z listy: Oficjalne Polskie Filtry do uBlocka Origin: https://github.com/MajkiIT/polish-ad...rs/adblock.txt
    Filtr jest ewidentnie tępy i zakłada, że drugi post to zawsze będzie reklama.

    Może u was jest to samo lub coś podobnego. Jeśli tak to można zgłosić błąd do właściciela listy.
    Ostatnio edytowane przez jo_gurt ; 16-04-2024 o 11:03

  9. #9
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,224

    Domyślnie

    Więc być może każdy drugi na każdej stronie. Bo napewno u mnie nie tylko drugiego się to dotyczyło. I jak napisałem, po zmianie skórki te posty są widoczne.

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2024
    Auto
    Giulia 2.0T MY23
    Postów
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Więc być może każdy drugi na każdej stronie. Bo napewno u mnie nie tylko drugiego się to dotyczyło. I jak napisałem, po zmianie skórki te posty są widoczne.
    Zgadza się, i z tym filtrem u mnie tak jest, brakuje zawsze drugiego posta na każdej stronie.
    Skórki może zmieniają klasy CSS przez co selektor ich nie łapie, a może łapie inne, nie znam się na vBulletinie i jak się buduje skórki. A może są jakieś inne filtry.
    Łatwo sprawdzić - wyłączyć blokera dla forum.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfaholicy.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	61.3 KB
ID:	289373

    EDIT: Mobilna skórka ma inne nazwy klas i nie łapie się w tę regułę.
    Ostatnio edytowane przez jo_gurt ; 16-04-2024 o 11:45

Podobne wątki

  1. Android Auto
    Utworzone przez Imć w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1424
    Ostatni post / autor: 02-04-2024, 13:14
  2. Android Auto
    Utworzone przez aoliant w dziale Tonale
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 16-02-2024, 21:40
  3. Android Auto i Galaxy S 21
    Utworzone przez marco_radik w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-03-2021, 09:40
  4. ANDROID Auto 3.9
    Utworzone przez Btechfan w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 10:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory