Zobacz wyniki ankiety: Jaki termin wam odpowiada?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 28 marca

    2 8.70%
  • 29 marca

    2 8.70%
  • 4 kwietnia

    6 26.09%
  • 5 kwietnia

    13 56.52%
Strona 6 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 138

Temat: Wiosenny spot w krakowie

  1. #51
    pawelekKWI
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał BYKrak Zobacz post
    HEJ No mi tez teraz pasuje 5, na razie znowu bezrobocie, ale myślę że do baku jeszcze coś wleje. A co do rybitw jest fajny odcinek jak napisał Marian, tylko tam trochę tirów może śmigac no i policja, niestety to droga publiczna, wiem ze wieczorami chyba w piątki dawniej tam były wyścigi. POZDRO
    Hehe na Rybitwach do dziś w weekendowe wieczory odbywają się te nielegalne wyścigi, amatorskie oczywiście Tirów z tego co wiem to tam nie ma, ale policja to i owszem.

  2. #52
    DRAGON2020
    Gość

    Domyślnie

    Tomek to fajnie już nie mogę sie doczekać co do rybitw ( jaka to ulica??) to możemy tam jechać jesli większość bedzie za no chyba że ktoś poda lepsze miejsce. Dziś pisał do mnie kolejny chętny na spot(niestety nie pamietam nicka) wiec można dodać jeszcze jedną osobę
    adayena mam nadzieję że jednak bella sie spisze, nie bedzie problemów i pojawisz sie nia na spocie.

  3. #53
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Ostatnio, gdy byliśmy na rybitwach w niedzielę (grudzień), to przejechały może ze cztery samochody przez cały czas naszego pobytu tam Skoro większośc jest za niedzielą, to ja również w takim razie się ku niej skłaniam. O ILE zdążą mój samochód naprawic.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  4. #54
    DRAGON2020
    Gość

    Domyślnie

    Pozwoliłem sobie zrobić listę chętnych 1.DRAGON2020 2.Alfalotnik
    3.Marian
    4.pawelekKWI
    5.porterneon
    6.RekinRW
    7.t.o.mek
    8.TOMAS 156
    9.tomaszmagiera
    10.webster
    11.BYKrak
    12.M@T
    13.bimski
    Pozatym są jeszcze osoby które były chętne na 28 i 29 marca czyli Darknes , marshall , wojtek7551 oraz na 4 kwietnia czyli Dawid166 , k@rol , szpon , Tacka
    Jak również osoby niezdeklarowane felo , komar , bizon2007 , adayena te osoby prosil bym żeby dały znac czy będą na spocie.

  5. #55
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Mikluszowice
    Auto
    Była Alfa Romeo 146 2.0 TS, jest Fiat Bravo II Sport
    Postów
    68

    Domyślnie

    O widze koledzy, że szykuje się ładny składzik Postaram się być w każdym terminie- w końcu to zlocik AR!! Nie chcę jednak pisać, że będę na 100% a później nie przyjechać.
    P.S Do chłopaków od ulotek: ostatnio wujek znalazł ulotkę za wycieraczką swojej 156 SW w okolicach os. Przy Arce. Czyżby to Wasza sprawka? Pozdrawiam
    " Alfa Romeo (...) to styl życia, niezwykle oryginalny sposób pojmowania pojazdu silnikowego. Coś, czego nie da się zdefiniować.”- bez komentarza.

  6. #56
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Smile spot wiosenny krakow

    jestem na 99 procent ten jeden procent to moja córa tylko ona potrafi i ma prawo zmieniac plany tatusia

  7. #57
    TOMAS 156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek7551 Zobacz post
    O widze koledzy, że szykuje się ładny składzik Postaram się być w każdym terminie- w końcu to zlocik AR!! Nie chcę jednak pisać, że będę na 100% a później nie przyjechać.
    P.S Do chłopaków od ulotek: ostatnio wujek znalazł ulotkę za wycieraczką swojej 156 SW w okolicach os. Przy Arce. Czyżby to Wasza sprawka? Pozdrawiam
    Siema ja co dzien jestem na przy arce u narzeczonej i jak widze tylko ar to taka ulotke zapodaje. ciesze sie ze to jakos owocuje.. zapros wujka na spocika.

    ---------- Post dodany o godzinie 21:20 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:15 ----------

    Cytat Napisał DRAGON2020 Zobacz post
    Pozwoliłem sobie zrobić listę chętnych 1.DRAGON2020 2.Alfalotnik
    3.Marian
    4.pawelekKWI
    5.porterneon
    6.RekinRW
    7.t.o.mek
    8.TOMAS 156
    9.tomaszmagiera
    10.webster
    11.BYKrak
    12.M@T
    13.bimski
    Pozatym są jeszcze osoby które były chętne na 28 i 29 marca czyli Darknes , marshall , wojtek7551 oraz na 4 kwietnia czyli Dawid166 , k@rol , szpon , Tacka
    Jak również osoby niezdeklarowane felo , komar , bizon2007 , adayena te osoby prosil bym żeby dały znac czy będą na spocie.
    Dragon.... Dlaczego jestem az na 8 pozycji...??: zart heh

  8. #58
    k@rol
    Gość

    Domyślnie

    Ja będę. 4 czy 5 obojętnie.

  9. #59
    DRAGON2020
    Gość

    Domyślnie

    Tomek tak jakoś wyszło a mówiąc serio to pisałem listę według odp w sondzie (nie licząc siebie)
    a później według deklaracji na forum. wojtek7551 jak narazie szykuje sie spory spot a do listy trzeba dopisać jeszcze 3 osoby

  10. #60
    TOMAS 156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał DRAGON2020 Zobacz post
    Tomek to fajnie już nie mogę sie doczekać co do rybitw ( jaka to ulica??) to możemy tam jechać jesli większość bedzie za no chyba że ktoś poda lepsze miejsce. Dziś pisał do mnie kolejny chętny na spot(niestety nie pamietam nicka) wiec można dodać jeszcze jedną osobę
    adayena mam nadzieję że jednak bella sie spisze, nie bedzie problemów i pojawisz sie nia na spocie.
    Dragon a moze zanim pojedziemy na te rybitwy to pobujamy sie po miescie w grupie AR fajnie by to wygladalo wezme paarat moze by ktos kamerke mial aby lepsza jakosc byla.. wszystko jeszcze jest do obgadania..

    ---------- Post dodany o godzinie 21:40 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 21:37 ----------

    ZBierzmy wszystkie sily i pokazmy jak AR zadza Krakowem.. Niech frekwencja dopisze pozdrawiam do zobaczenia

Podobne wątki

  1. wiosenny regionalny spot:)
    Utworzone przez majster w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 522
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 18:17
  2. Wiosenny spot WLKP Michałków-16.4.2011 Kalisz i okolice
    Utworzone przez areyoufine w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2011, 20:21
  3. [Zapowiedź] Dolny śląsk | wiosenny, dwudniowy spot alfa romeo
    Utworzone przez flatbeet w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 03:29
  4. [Zapowiedź] Kalisz i okolice - spot wiosenny - 5 kwietnia 2009 r.
    Utworzone przez Superjahu007 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-04-2009, 14:19
  5. [Zapowiedź] Wiosenny spot w krakowie
    Utworzone przez DRAGON2020 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-03-2009, 21:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory